Olle Carlström

Olle Carlström
Olle Carlström
Olle Carlström
Olle Carlström
Olle Carlström
Olle Carlström

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): Komposition, monogramsignerad OC, olja på duk, 23,5x32 cm

819872

2020-10-02