Åke Dalberg

Åke Dalberg
Åke Dalberg
Åke Dalberg
Åke Dalberg
Åke Dalberg
Åke Dalberg

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE DALBERG (1910-1975): "Vid stenpiren", olja på duk, signerad Dalberg samt daterad a tergo 1941, 24,5x31 cm

819874

2020-10-02