Evert Yli-porila Mannerheim

Evert Yli-porila Mannerheim
Evert Yli-porila Mannerheim
Evert Yli-porila Mannerheim
Evert Yli-porila Mannerheim
Evert Yli-porila Mannerheim
Evert Yli-porila Mannerheim
Evert Yli-porila Mannerheim
Evert Yli-porila Mannerheim

Klubbat för:

2 200 EUR

Utropspris

1 500 EUR

EVERT YLI-PORILA (1887-1941) Mannerheim, signerad samt daterad 1940, bronsskulptur, 25/100, höjd ca 54 cm

819881

2020-12-07