Evert Yli-porila Mannerheim
Vollendet
2020-12-07
819881
| Höchstes Gebot | 2 200 EUR |
| Schätzwert | 1 500 EUR |
EVERT YLI-PORILA (1887-1941) Mannerheim, signerad samt daterad 1940, bronsskulptur, 25/100, höjd ca 54 cm