Robert Högfeldt akvarell

Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Liten älva, signerad R Högfeldt, akvarell och täckvitt, 41 x 45 cm

819889

2020-10-25