Robert Högfeldt akvarell
Closed
2020-10-25
819889
| Sold for | 3 400 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Liten älva, signerad R Högfeldt, akvarell och täckvitt, 41 x 45 cm