Fickursställ

Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKURSSTÄLL, 4 st, 1900-talets början, vitmetall samt förgyllt, höjd 4-13 cm

819892

2020-10-04