Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, teakfaner, centralt med fem lådor, flankerat av dörrar, invändigt med hyllplan, höjd ca 80, 160x42 cm

Smärre bruksslitage, enstaka repor, två nycklar medföljer

819894

2020-10-02