Stig Slas Claesson
Valmis
2020-10-02
819896
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STIG CLAESSON, (Slas) (1928-2008): Motiv från söder, signerad och daterad Stig Claesson -76, tusch, bladmått ca 43x55 cm
Ur passpartout