Stig Slas Claesson

Stig Slas Claesson
Stig Slas Claesson

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

STIG CLAESSON, (Slas) (1928-2008): Motiv från söder, signerad och daterad Stig Claesson -76, tusch, bladmått ca 43x55 cm

Ur passpartout

819896

2020-10-02