Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
STIG CLAESSON, (Slas) (1928-2008): Motiv från söder, signerad och daterad Stig Claesson -76, tusch, bladmått ca 43x55 cm
Ur passpartout
819896
2020-10-02