Utgår Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

UTgår OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, porträtt av judisk man, signerad, olja på duk, 50x40 cm

oinramad, tryckmärken, smärre färgbortfall

819905

2020-10-05