Ikon med silverrisa

Ikon med silverrisa
Ikon med silverrisa
Ikon med silverrisa
Ikon med silverrisa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, Jesus, silverrisa, stämplad Moskva 1890, 18x14 cm

Silverrisa med omfattande skador och delar saknas

819917

2020-10-02