Anders Bruno Liljefors skål

Anders Bruno Liljefors skål
Anders Bruno Liljefors skål
Anders Bruno Liljefors skål
Anders Bruno Liljefors skål
Anders Bruno Liljefors skål
Anders Bruno Liljefors skål

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ANDERS BRUNO LILJEFORS, skål, Gustavsberg, glaserat stengods, signerad ABL, Studiohanden samt Gustavsberg, diameter ca 15,5 cm

Zustandsbeschreibung

Kant med micronagg

819919

2020-10-07