Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ANDERS BRUNO LILJEFORS, skål, Gustavsberg, glaserat stengods, signerad ABL, Studiohanden samt Gustavsberg, diameter ca 15,5 cm
Zustandsbeschreibung
Kant med micronagg
819919
2020-10-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner