Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanerat i mahogny, profilerad stenskiva, mässingsbeslag, höjd ca 80, 90x48 cm

Smärre stötmärken, repor

819920

2020-10-02