Halvmodell

Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVMODELL, 1900-talets första hälft/mitt, furu, monterad på svärtad träplatta, längd 75 cm, höjd 17 cm.

Sedvanligt slitage.

819943

2020-10-11