Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALVMODELL, 1900-talets första hälft/mitt, furu, monterad på svärtad träplatta, längd 75 cm, höjd 17 cm.
Sedvanligt slitage.
819943
2020-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här