Kandelabrar 1930-tal
2020-10-12
819948
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 1930-tal, 1 par, för två ljus, dekorerade med man uppbärandes lagerkrans, längd 21, höjd 16 cm.
Bruksslitage, en något sned, ljuspipor med utfyllnadsrester.