Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
YTTERFODER, lergods, 3 st, möjligen Italien, 1900-talets andra hälft, grönmelerad glasyr med vågig kant, reliefdekor samt reserver med rödbrun glasyr, diameter 18, höjd 14,5 cm.
Smärre bruksslitage.
819955
2020-10-12