Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
LINE BERGSETH (Norge, född 1965): "Orqudea de Haste", stämpel på baksidan samt signerad Line Bergseth, Funchal 1996, mixed media/olja på duk, ca 16x16,5 cm
819956
2020-10-03