Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ANN EDHOLM (född 1953): Komposition, signerad och daterad Ann Edholm -89, märkt A/P, litografi, bildmått ca 68x48 cm
Zustandsbeschreibung
819962
2020-10-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner