Armatur Morsing & Nord

Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANN MORSING & BEBAN NORD, "PJ", tak-/ väggarmatur, Box Arkitekter för Örsjö belysning, lackerad metall, etikettmärkning, 92 cm

Brukslitage, smärre ytskador

819963

2020-10-06