Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DESIGN GRUPP 4, soffa, Dux, "Multoman", 1960-tal, stomme i vitlackerat stål, med hjultrissor, sitthöjd soffa ca 39, längd soffa ca 180 cm
Bruksslitage, enstaka fläckar
819967
2020-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här