Soffa Dux

Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DESIGN GRUPP 4, soffa, Dux, "Multoman", 1960-tal, stomme i vitlackerat stål, med hjultrissor, sitthöjd soffa ca 39, längd soffa ca 180 cm

Bruksslitage, enstaka fläckar

819967

2020-10-07