Per Enoksson blandteknik

Per Enoksson blandteknik
Per Enoksson blandteknik
Per Enoksson blandteknik
Per Enoksson blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER ENOKSSON (född 1965) Komposition, signerad och daterad a tergo Per Enoksson -01, mixed media på träskiva, ca 65x55 cm,

PROVENIENS: Galleri Mariann Ahnlund, Umeå

Ytmärken

819971

2020-10-03