Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
INSATSVIKTER, 3 st, daterade 1839, 1848, 1852, samtliga delar i massiv mässing, ½ skålpund samt 1 skålpund, märkt tre kronor, största höjd ca 4 cm
Ej kompletta. Åldersrelaterat slitage
819974
2020-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här