3 Viktsatser

3 Viktsatser
3 Viktsatser
3 Viktsatser
3 Viktsatser
3 Viktsatser
3 Viktsatser
3 Viktsatser
3 Viktsatser
3 Viktsatser
3 Viktsatser

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INSATSVIKTER, 3 st, daterade 1839, 1848, 1852, samtliga delar i massiv mässing, ½ skålpund samt 1 skålpund, märkt tre kronor, största höjd ca 4 cm

Ej kompletta. Åldersrelaterat slitage

819974

2020-10-08