Svante Petri oljemålning

Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): Skärgårdsmotiv monogramsignerad och daterad SP -75, olja på duk, 70x95 cm

819975

2020-10-03