Marcus Eek olja

Marcus Eek olja
Marcus Eek olja
Marcus Eek olja
Marcus Eek olja

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARCUS EEK (född 1968): Komposition, signerad och daterad på baksidan Marcus Eek 2005, olja på duk, 190x210 cm

PROVENIENS: Galleri Mariann Ahnlund, Umeå

820006

2020-10-03