Rune Hagberg tusch

Rune Hagberg tusch
Rune Hagberg tusch
Rune Hagberg tusch
Rune Hagberg tusch
Rune Hagberg tusch
Rune Hagberg tusch

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RUNE HAGBERG (1924-2015): "Stråk", del 41 av 53. Objekt, tuschteckning i låda av plexiglas, numrerad XL, monogramsignerad à tergo RH, installation på olsson grafik februari 1989, lådans mått, ca 43x46 cm

820020

2020-10-03