Leksakshäst 1900-tal

Leksakshäst 1900-tal
Leksakshäst 1900-tal
Leksakshäst 1900-tal
Leksakshäst 1900-tal
Leksakshäst 1900-tal
Leksakshäst 1900-tal
Leksakshäst 1900-tal
Leksakshäst 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

LEKSAKSHÄST, trä, 1900-talets början, bemålad, på hjul, höjd ca 50, längd 59 cm

Kompletterad, sprickor, slitage

820025

2020-10-03