Taklampa
2020-10-03
820031
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1980 /1990-tal, glas, Italien, mässing, diameter ca 44 cm
Smärre slitage. Ej funktionstestad