Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1980 /1990-tal, glas, Italien, mässing, diameter ca 44 cm
Smärre slitage. Ej funktionstestad
820031
2020-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här