Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Sverige 50 Omöjlig figur , "Perspective Japonaise n:o 264 dadf", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch, pappersmått ca 49x28,5 cm
820037
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här