Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, sengustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanerad i mahogny, mässingslister/beslag, lådor undertill, höjd ca 101, 140x30 cm

Nyckel saknas, brukslitage

820049

2020-10-06