Josef Frank serveringsvagn
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, serveringsvagn, modell 2177, Firma Svenskt Tenn, 1950-60-tal, formgiven 1954, mahogny, rektangulär med värmeplatta samt hyllplan, på hjul, höjd 73,5, längd 83, bredd 56 cm, kabel medföljer
Smärre slitage och märken, ej funktionstestad
820054
2020-10-25