Josef Frank serveringsvagn

Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn

Klubbat för:

4 000 SEK

4 000 SEK

JOSEF FRANK, serveringsvagn, modell 2177, Firma Svenskt Tenn, 1950-60-tal, formgiven 1954, mahogny, rektangulär med värmeplatta samt hyllplan, på hjul, höjd 73,5, längd 83, bredd 56 cm, kabel medföljer

Smärre slitage och märken, ej funktionstestad

820054

2020-10-25