Franco Costa serigrafi

Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Franco Costa (född 1934): "The ocean´s championship", signerad, numr. 143/250 samt betitlad, serigrafi, 80x60 cm
Skador: Ej examinerar ur ram

Ej examinerar ur ram

820063

2020-10-07