Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
MADELEINE BONDE HATZ (född 1952): "Pulverized landscape I", signerad och daterad på baksidan Madeleine Hatz 1999, olja på duk, ca 24x32 cm
Uppfodrad
820066
2020-10-03