Kannapé 1800-tal

Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal
Kannapé 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KANAPÉ, 1800-talets andra hälft, svarvade ben, röd sammetsklädsel, längd ca 195 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

820068

Päivämäärä:

2020-10-08