Kannapé 1800-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KANAPÉ, 1800-talets andra hälft, svarvade ben, röd sammetsklädsel, längd ca 195 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
820068
Päivämäärä:
2020-10-08