Lise Honoré skulptur brons

Lise Honoré skulptur brons
Lise Honoré skulptur brons
Lise Honoré skulptur brons
Lise Honoré skulptur brons
Lise Honoré skulptur brons
Lise Honoré skulptur brons
Lise Honoré skulptur brons
Lise Honoré skulptur brons
Lise Honoré skulptur brons
Lise Honoré skulptur brons

Klubbat för:

4 000 SEK

4 000 SEK

LISE HONORÉ, (född 1940): "Papperspåse", guldpatinerad brons, höjd ca 19, bredd 11 cm, signerad samt numrerad 9/50

Minimalt slitage

820070

2020-10-07