Soffbord 1930-tal
2020-10-06
820073
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD på pelarfot, 1930-tal, skiva i alm, höjd ca 60, diameter 75 cm
Ytskador