Spegel med trymå

Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med trymå, 1900-talets början, mahognyfanér, fasettslipat glas, spegelns mått 180x73, trymåns höjd 38, 78,5x34 cm

Repor, märken

820100

2020-10-04