Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVURNA, Kanton, 1800-tal,polykrom dekor av fåglar och växter i emaljfärger, höjd 44 cm.
Bruksslitage, lagning på den utvikta mynningen.
820132
2020-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här