Mikael Fare skulptur

Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKAEL FARE (född 1951) "Yngling", signerad MF i gjutningen, samt i botten av sockeln, daterad 1981, patinerad brons, höjd ca 24 cm

820135

2020-10-07