Kräftservis Alf Wallander
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALF WALLANDER, tallrikar till kräftservis, 15+1 st, flintgods, Rörstrand, 1900-tal, dekor av kräftor, diameter ca 22 cm, medföljer 1 tallrik med större nagg
Missfärgningar i gods, krackeleringar, repor och märken
820142
2020-10-07