Doris Hennix Bornholm
2020-12-06
820190
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DORIS HENNIX (1908-1997): "Pensionat - Bornholm", signerad, olja på pannå, ca 22x15 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer