Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt, mahognyfanér, välvda skåpluckor, invändigt med hyllplan samt lådor, höjd ca 152, 114x45 cm, nyckel finns
Bruksslitage
820191
2020-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här