Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, mahognyfanér, välvda skåpluckor, invändigt med hyllplan samt lådor, höjd ca 152, 114x45 cm, nyckel finns

Bruksslitage

820191

2020-10-07