Skrivbord krom

Skrivbord krom
Skrivbord krom
Skrivbord krom
Skrivbord krom
Skrivbord krom
Skrivbord krom
Skrivbord krom
Skrivbord krom

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, krom, Verkstads AB Lindqvist Motala, 1960-tal, på hjul, leopardmönstrad klädsel, stämpelmärkt, höj- och sänkbar

Slitage

820203

2020-10-07