Bordslampa art deco
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1920/30-tal, art deco, märkt vid sockel D.R.P, förkromad stomme, plisserad textilskärm, höjd ca 55, diametyer ca 43 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
820209
2020-10-07