Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1920/30-tal, art deco, märkt vid sockel D.R.P, förkromad stomme, plisserad textilskärm, höjd ca 55, diametyer ca 43 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

820209

2020-10-07