Oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARL JOHAN FAHLCRANTZ (1771-1861), tillskriven: Pastoralt landskap med vattendrag, olja på duk, ca 33 x 30 cm,
Kuntoraportti
Krackeleringar
820215
Päivämäärä:
2020-10-04