Parfymflaskor

Parfymflaskor
Parfymflaskor
Parfymflaskor
Parfymflaskor
Parfymflaskor
Parfymflaskor
Parfymflaskor
Parfymflaskor

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARFYMFLASKOR, 33 st, 1900-tal , olika material, höjd ca 3-7 cm

Bruks och åldersslitage

820216

2020-10-07