Ginger docka med tillbehör

Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör
Ginger docka med tillbehör

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GINGER DOCKA, 1950-tal, dessutom en stor mängd kläder, skor, väskor, stumpor, hattar mm, dessutom medöljer, koffert, 2 st garderober, byrå, säng, 2 stolar, sängbord

Tillbehör och kläder i huvudsak original, slitage förekommer

820245

2020-10-04