Ginger dockor

Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GINGER DOCKA 1950-tal, dessutom medföljer 2 sängar, garderob, 2 stolar, bord, 2 nattduksbord, diverse kläder

Diverse slitage, kläder delvis original

820246

2020-10-04